Lepící a stěrkové hmoty

 

Lepící hmoty EKOLAK

lepící hmota ekofix

EKOFIX


Vysoce kvalitní mrazuvzdorná lepící směs určená k lepení keramických dlaždic, skleněných obkladů, dlažby, mozaiky a kamene.

 

lepící hmota ekofix-z

EKOFIX - Z


Vysoce kvalitní speciální mrazuvzdorná lepící směs určená k lepení izolačních materiálů při kontaktním zateplování plášťů budov (ETICS).

 

lepící hmota ekofix-zf

EKOFIX - ZF


Vysoce kvalitní speciální mrazuvzdorná lepící směs určená k lepení izolačních materiálů při kontaktním zateplování plášťů budov s pružnými podklady a k lepení obkladových materiálů na pružné a méně savé podklady.

 

lepící hmota ekofix plus

EKOFIX PLUS


Vysoce kvalitní mrazuvzdorná lepící směs určená k lepení keramických dlaždic, skleněných obkladů, dlažby, mozaiky a kamene.

 

 

Stěrkové hmoty EKOLAK

stěrková hmota ekosan

EKOSAN


Velmi jemná, mrazuvzdorná omítková hmota s vysokou lepivostí a výslednou tvrdostí, vhodná pro použití v interiérech a exteriérech. Má částečně hydrofóbní charakter.

 

stěrková hmota vazafix 2v1

VAZAFIX "2v1"


Vysoce kvalitní, mrazuvzdorná, suchá směs, vhodná pro lepení a armování izolačních materiálů při provádění kontaktních zateplovacích systémů.

stěrková hmota vazakryl

VAZAKRYL

 

Vysoce kvalitní mrazuvzdorná vyrovnávací a armovací hmota určená k odstranění nerovností vnitřních a vnějších omítek a především při provádění armovací vrstvy na izolačních materiálech při zateplení obvodových plášťů kontaktním způsobem.

 

OSTATNÍ VÝROBCI

weber tmel 700

Weber tmel 700

 

Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Pro lepení polystyrenu (EPS) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS) a na minerální vatě. Pro lokální vysprávky. Pro lepení obkladů a dlažeb. Není vhodný pro lepení desek a vytváření základní vrstvy na deskách z XPS, Perimeteru a sokolových deskách.

Použití:

Určen pro lepení izolačních deskových materiálů v interiéru a exteriéru. Rovněž je určen, v kombinaci s vhodným typem skleněné tkaniny, pro vytváření základní vrstvy na lícní straně tepelně izolačních kompozitních systémů, pod finální omítku. Dále je vhodný pro lokální vysprávky nerovností do tl. 20 mm. Vhodný pro lepení nasákavých obkladů a dlažeb do rozměrů 20 x 20 cm na minerální podklady.

DKB-FAS

DBK - FAS

 

Víceúčelová lepící stěrka na zateplovací systémy určená jak pro lepení tak pro stěrkování zateplovacích systémů. Rovněž vhodné pro lepení obkladů a dlažeb ve vnitřním a venkovním prostředí.

masterfix pro

Masterfix PRO

 

Suchá malta na bázi cementu, vápenného hydrátu a jemných vápencových drtí s modifikovanými přísadami. Používá se k lepení a stěrkování zateplovacího systému.

 

© Color Centrum Vracov l nahorul tisk l XHTML 1.0 l CSS