Mobihel

 

mobihel - audiAutoopravárenské nátěry, které se v obchodním systému prodávají pod obchodní značkou MOBIHEL, patří k nejdůležitějšímu prodejnímu programu obchodního systému. Po celou dobu 40ti leté výroby autoopravárenských nátěrů jsme vyvíjeli výrobky, které jsou svou kvalitou na úrovni evropských výrobců a to tak, že můžeme uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka.

 

Kromě samotného sortimentu výrobků, vyznačujícího se výhodným poměrem mezi kvalitou a cenou, věnujeme značnou pozornost také poradenské činnosti našim spotřebitelům o správném používání našich výrobků, aby bylajejich očekávání ohledně použití našich výrobků zcela
splněna. Po celý rok organizujeme školení probíhající buď v HELIOSu
(ve formě jedno nebo dvoudenních seminářů) nebo také v terénu (obvykle je to týdenní školení).

 

Růst autoopravárenského programu MOBIHEL zaznamenáváme z hlediska více kritérií: počtu trhů, kde program prodáváme, počtu zákazníků používajících naše výrobky, počtu obchodních podílů na jednotlivých trzích, počtu míchacích míst, počtu receptur pro jednotlivé odstíny. V poslední době se nám podařilo dostat na téměř veškeré západoevropské trhy, takže je autoopravárenský program MOBIHEL nyní přítomen ve více než 40ti státech.

 

 

© Color Centrum Vracov l nahorul tisk l XHTML 1.0 l CSS